Stili i quditshëm i Bella Hadid - Bota Sot
Stili i quditshëm i Bella Hadid

Bota e Yjeve

Stili i quditshëm i Bella Hadid

Nga: Bota sot Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 09:32
Bella Hadid

Ajo ka dhënë shumë shfaqje të mrekullushme gjatë qëndrimit të saj në kryeqytetin francez.

Dhe Bella Hadid edhe një herë u shfaq me një ekspozitë marramendëse në Photocall Vogue Fashion Festival në Hotel Potocki në Paris.

Modelja dukej e bujshme me bluzën e saj ngjyrë gështenje dhe pantollona lëkure./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat