Kim Kardashian flet për filmin e saj - Bota Sot
Kim Kardashian flet për filmin e saj

Bota e Yjeve

Kim Kardashian flet për filmin e saj

Nga: Bota sot Më: 18 nëntor 2019 Në ora: 09:50
Kim Kardashian

Derisa po përgatitet për fillimin e saj në shtator, Kim postoj një foto të fushatës ne mediat sociale dhe pothuajse menjëherë filloj të dëgjonte komente fyese.

"Kush mendon se unë mund të bëj diqka dhe të jetë mosrespektuse", pyet Kim Kardashian./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat