Vanessa Hudgens shfaqet pa makiazh - Bota Sot
Vanessa Hudgens shfaqet pa makiazh

Bota e Yjeve

Vanessa Hudgens shfaqet pa makiazh

Nga: Bota sot Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 09:42
Vanessa Hudgens

Ajo ditët e fundit ishte në një turne medial për filmin e saj të ri, Knight Before Christmas.

Por të hënën Vanessa Hudgens kaloj kohën me qenin e saj në lagjen Los Feliz.

Aktorja 30 vjeqare kishte veshur një palë pantollona të gjera me vija dhe duket se ishte pa make-up./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat