Martohet fshehurazi, pas disa muajsh poston fotot - Bota Sot
Martohet fshehurazi, pas disa muajsh poston fotot

Bota e Yjeve

Martohet fshehurazi, pas disa muajsh poston fotot

Nga: Bota sot Më: 20 nëntor 2019 Në ora: 21:53
Danielle Buxx

Ish bashkëshortja e Gary Lineker, Danielle Buxx ka konfirmuar se është martuar fshehurazi me partnerin prej një kohe të gjatë Nate Greenwald, verën e kaluar.

Modelja dhe aktorja, 40 vjeqare ndau një seri imazhesh në faqen e saj në Instagram nga dasma e tij.

Danielle dukej mahnitëse me fustanin elegan të nusërisë mëndafshi, derisa pozonte bashkë me burrin e saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat