Myleene Klass, kjo nënë krenare

Bota e Yjeve

Myleene Klass, kjo nënë krenare

Nga: Bota sot Më: 20 nëntor 2019 Në ora: 22:00
Myleene Klass

Ajo u shfaq si një nënë e fuqishme, vetëm tre muaj pas lindjes së djalit të saj, të cilin e mban në krahëror.

Dhe Myleene Klass u shfaq me veshje leopardi, asht si e kishte veshur edhe djalin e saj Apollo.

Personazhi televiziv, u shfaq elegante me një pallto dhe kapele./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat