Dimri po vjen, por modelja e njohur nuk heq dorë nga pozat në bikini - Bota Sot
Dimri po vjen, por modelja e njohur nuk heq dorë nga pozat në bikini

Bota e Yjeve

Dimri po vjen, por modelja e njohur nuk heq dorë nga pozat në bikini

Më: 30 nëntor 2019 Në ora: 09:45
Sofia Richie

Tash që po hymë në stinën e dimrit, pothuajse të gjithë kanë përfunduar pushimet në plazhe.

Por, janë disa që nuk mund të heqin dorë nga pozat e ‘nxehta’ në bikini, e kjo është edhe modelja e njohur, Sofia Richie.

“Gati që të lë diellin të largohet, dhe ta pranoj të ftohtit…si duket”, ka shkruar Richie e cila shfaqet e veshur në bikini buzë detit, ndërsa thekson format e saj.

Image
Image

Ndryshe, Sofia dukej mjaft seksi dhe në top-formë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat