Rita Ora elegante paraqitet nga Miami - Bota Sot
Rita Ora elegante paraqitet nga Miami

Bota e Yjeve

Rita Ora elegante paraqitet nga Miami

Më: 12 janar 2020 Në ora: 14:26
Rita Ora

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora është një personazh mjaft i suksesshëm dhe i dashur për publikun gjithandej nëpër botë.

Secila paraqitje e saj publike merr vëmendjen e fansave dhe të mediave rozë.

Rita edhe njëherë morri vëmendjen teksa po dilte nga hoteli në Miami, e veshur mjaft elegante dhe me xhinse duke vënë në pah linjat e saj trupore në formën më të mirë.

Image
Rita Ora

 

29 vjeçarja në secilën paraqitje që bën, e dëshmon se është një nga femrat më të bukura dhe më atraktive në skenën muzikore në të gjithë botën. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat