Askush nuk shkëlqeu sa Jennifer Lopez - Bota Sot
Askush nuk shkëlqeu sa Jennifer Lopez

Bota e Yjeve

Askush nuk shkëlqeu sa Jennifer Lopez

Nga: Bota sot Më: 13 janar 2020 Në ora: 09:24
Jennifer Lopez

Zonjat kryesore të Hollivudit sollën shumë shkëlqim në 25 vjetorin e Critics Choice Aëards të dielën.

Dhe askush nuk shkëlqeu më shumë se Jennifer Lopez e cila ngriti temperaturat me fustanin e ngushtë duke treguar figurën e saj./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat