Rikthehet shpejt me një super këngë Gentjana Gjergji

Bota e Yjeve

Rikthehet shpejt me një super këngë Gentjana Gjergji

Nga: Maksim Gjokaj Më: 14 janar 2020 Në ora: 14:24
Gentjana Gjergji

Këngëtarja nga Shkodra pas një pauze nga klipet për arsye të angazhimeve që kishte nëpër ahengjet familjare, dhe levizjet e saj të fundit në Amerikë dhe në Angli, këto ditë nëpërmjet një fotoje në rrjetet e saj sociale ku dukej me në formë së kurrë më parë ka lajmëruar miqtë dhe fansat e saj për projektin e saj të ri që do dalë së shpejti shoqëruar me një super klip.

Kënga e cila ka plot ritëm e kthen artisten duke i siguruar shumë shpejt suksesin që do ketë garancinë e një hiti. Kujtojmë se bukuroshja Shkodrane rikthehet në skenë pas këngës “zemër Shqiptare" të cilën këngëtarja e publikoi dy vite më parë, një këngë me nota patrioktike e cila u shpërblye me shumë angazhime për të jo vetëm brenda vendit por dhe në Europë e Amerikë.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat