Rita Ora duket sportive në të bardha teksa darkon në Los Angeles - Bota Sot
Rita Ora duket sportive në të bardha teksa darkon në Los Angeles

Bota e Yjeve

Rita Ora duket sportive në të bardha teksa darkon në Los Angeles

Më: 16 janar 2020 Në ora: 20:41
Rita Ora

Rita Ora zgjedh komoditetin në kremin e kremrave sportive ndërsa shkon për darkë në Craig’s në LA

Ajo i ka kaluar ditët e para të vitit 2010 në Shtetet e Bashkuara, ndërsa punon në fushatën e saj të re me brendin gjigant të këpucëve “Deichmann”, shkruan DailyMail.

Rita Ora shijoi një pushim të shkurtër nga orari i saj i ngjeshur ndërsa u nis për darkë në Craig’s në Los Angeles të mërkurën në mbrëmje.

Këngëtarja, 29 vjeçe, dukej e mrekullueshme teksa u pa e veshur me një bluzë me kapuç të butë dhe pantallona të bardhë.

Me pamjen e saj sportive, këngëtarja bëri që fiziku i saj trupor të bie më së miri në pah.

Sa i përket aksesorëve, këngëtarja shqiptare bëri një përzgjedhje të stolive prej ari – vathë të ngritur, byzylykë dhe një orë me shkëlqim.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat