Amanda Holden dhe veshja e saj e mrekullushme - Bota Sot
Amanda Holden dhe veshja e saj e mrekullushme

Bota e Yjeve

Amanda Holden dhe veshja e saj e mrekullushme

Nga: Bota sot Më: 21 janar 2020 Në ora: 09:53
Amanda Holden

Ylli i Britain Got Talent ka përmbyllur edhe një vit tjetër dhe Amanda Holden ka njerëz për të cilën flasin.

Gjykatësja e jurisë së BGT mori vëmendjen gjatë shfaqjes së saj me veshjen ngjyrë vjollcë të dielën mbrëma./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat