Lauren Goodger i heq të gjitha, ndez rrjetin

Bota e Yjeve

Lauren Goodger i heq të gjitha, ndez rrjetin

Nga: Bota sot Më: 22 janar 2020 Në ora: 12:57
Lauren Goodger

Gjatë javës së kaluar ajo ka publikuar imazhe në Instagram nga prapaskenat e realizimit të një seti fotografik.

Dhe këtë e kishte si paralajmërim, derisa Lauren Goodger publikoi foto nga hoteli Four Seasons në Londër, në Park Lane, të mërkurën në mëngjes, përcjell Bota sot.

Ish ylli 33 vjeç i TOWIE-t ngriti temperaturat, derisa ekspozoi format trupore bombastike.

E veshur në bikini të vogla, ajo ekspozoi të pasmet gjigante në një pozë provokuese./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat