Beyonce dhe Jay-Z më të fortë se kurrë, shkëlqejnë në Los Angeles - Bota Sot
Beyonce dhe Jay-Z më të fortë se kurrë, shkëlqejnë në Los Angeles

Bota e Yjeve

Beyonce dhe Jay-Z më të fortë se kurrë, shkëlqejnë në Los Angeles

Më: 26 janar 2020 Në ora: 09:35
Beyonce, Jay-Z

Këngëtarja Beyonce iu bashkua bashkëshortit të saj Jay-Z, në ngjarjen vjetore të Roc Nation në Los Angeles.

Ajo kishte veshur nje fustan te shkurtë blu.

Ndërsa, Jay-Z ishte veshur me kostum ngjyrë rozë.

Çifti i famshëm pozuan, dhe fotografitë i shpërndanë në Instagram.

Në atë ngjarje, morën pjesë edhe shumë yje botërore, sic janë Rihanna, Usher, DJ Khaled, Dua Lipa, Lana Del Rey.

Image
Beyonce
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat