Albumi i ri i Justin Bieber vjen për Shën Valentin

Bota e Yjeve

Albumi i ri i Justin Bieber vjen për Shën Valentin

Nga: E.B Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 12:28
Ilustrim

Justin Bieber ka një surprizë per fansat e tij në ditën e të dashuruarve.

Pas katër vite pritjeje për një këngë të re, albumi i pestë i Bieber me titull “Changes” ,do të dalë në treg me datë 14 Shkurt.

Po atë ditë biletat për turneun e tij të ri në SHBA shkojnë në shitje për publikun e gjerë.

Të martën Bieber hodhi një single të ri, "Get me” ku shfaqet Kehlani i cili do të jetë një mysafir special i paraqitur në turneun e tij së bashku me Jaden Smith.

Turneu 45-vjeçar i Amerikës së Veriut fillon në Seattle në CenturyLink Field në 14 maj dhe do të përfundojë në New Jersey më 26 shtator në MetLife Stadium.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat