Veshja e ngushtë dhe e hollë, ia tregon të pasmet dhe gjoksin e madh - Bota Sot
Veshja e ngushtë dhe e hollë, ia tregon të pasmet dhe gjoksin e madh

Bota e Yjeve

Veshja e ngushtë dhe e hollë, ia tregon të pasmet dhe gjoksin e madh

Nga: H.O. Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 21:02
Lauren Goodger

Lauren Goodger ka treguar të pasmet e saj bukuroshe, kur shijoj darkën me një shoqe të saj në Kettering, të martën në mbrëmje.

Ish ylli i TOWIE, tregoj figurën e saj magjepëse në veshjen e saj të ngushtë. Ajo poashtu nuk kishte veshur sytjena dhe gjoksi i saj dukej nën veshjen e saj të hollë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat