David dhe Victoria, puthje dhe përqafime në rrugë

Bota e Yjeve

David dhe Victoria, puthje dhe përqafime në rrugë

Nga: H.O. Më: 16 mars 2020 Në ora: 08:50
David dhe Victoria

David dhe Victoria Beckham u shfaqën si një qift shumë i dashur derisa vizituan shtëpinë e tyre të re në Miami të shtunën.

Qifiti ishin bashkë me tre fëmijët e tyre Brooklyn, Romeo dhe Cruz, në shtëtitje.

Futbollisti dhe dizajnerja e modës dukeshin më të afërt se kurrë derisa David mbante dorën në krahun e bashkëshortes së tij./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat