"Seksi" dhe beqare - Bota Sot
"Seksi" dhe beqare

Bota e Yjeve

"Seksi" dhe beqare

Nga: H.O. Më: 19 prill 2020 Në ora: 17:59
Jesy Nelson

Ajo është ende beqare, pasi u nda nga i dashuri i saj Chris Hughes në fillim të këtij muaji.

Dhe Jesy Nelson, 28 vjeqare ndau një seri fotografish të veta, ku dukej magjepsëse, derisa rrinte e mbyllur për shkak të koronavirusit në shtëpinë e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat