Modelja ruse po ‘çmend’ botën me gjoksin e saj - Bota Sot
Modelja ruse po ‘çmend’ botën me gjoksin e saj

Bota e Yjeve

Modelja ruse po ‘çmend’ botën me gjoksin e saj

Më: 21 prill 2020 Në ora: 08:14
Anastasiya Kvitko

Anastasiya Kvitko nuk po i kursen provokimet.

Anastasiya Kvitko ndryshe njihet nga mediat rozë dhe publiku si ‘seks bomba’ ruse, ajo ka publikuar një foto të re ku ekspozon asetet e saj.

Modelja e cila është e ndjekur nga miliona persona, ka ndarë së fundmi një imazh ku ka fotografua gjoksin e saj prej së afërmi deri sa pozon vetëm në bikini.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat