Christine McGuinness, provon sfidën e qmendur - Bota Sot
Christine McGuinness, provon sfidën e qmendur

Bota e Yjeve

Christine McGuinness, provon sfidën e qmendur

Nga: H.O. Më: 22 prill 2020 Në ora: 21:09
Christine McGuinness

Ajo është bashkuar në disa sfida që po e qmendin internetin.

Dhe Christine McGuinness e dëshmoj me dorën e saj në një Tik Tok me këngën e Justin Bieber të mërkurën.

Bashkëshortja e Paddy McGuinness, shfaqi kthesat e saj të bujshme në veshjen ngjyrë portokalli./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat