Kështu stërvitet e dashura e Ronaldos - Bota Sot
Kështu stërvitet e dashura e Ronaldos

Bota e Yjeve

Kështu stërvitet e dashura e Ronaldos

Nga: H.O. Më: 24 prill 2020 Në ora: 17:14
Georgina Rodriguez

Ajo po kalon kohë me familjen e saj në Funchal, në Portugali disa javë pasi virusi korona i izoloj brenda shtëpisë.

Dhe Georgina Rodriguez u sigurua që të vazhdoj me rutinën e saj të fitnesit edhe gjatë karantinës, duke ndarë kështu një video stërvitje të premten./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat