Rita Ora mërzitet nga izolimi, poston foto topless - Bota Sot
Rita Ora mërzitet nga izolimi, poston foto topless

Bota e Yjeve

Rita Ora mërzitet nga izolimi, poston foto topless

Nga: H.O. Më: 26 prill 2020 Në ora: 19:48
Rita Ora

Ajo thuhet se është përshtatur në jetën rurale duke kaluar kohën kështu në një pronë të Cotsëolds në jug-perëndim të Anglisë, për shkak të izolimit në Britaninë e Bashkuar.

Dhe Rita Ora u kthye prapë në kohë gjatë izolimit duke shpërndarë kështu disa foto në Instagram të dielën./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat