Era nuk njihet me lookun e ri, nuk do ta besoni çfarë ju ka bërë flokëve - Bota Sot
Era nuk njihet me lookun e ri, nuk do ta besoni çfarë ju ka bërë flokëve

Bota e Yjeve

Era nuk njihet me lookun e ri, nuk do ta besoni çfarë ju ka bërë flokëve

Më: 27 prill 2020 Në ora: 11:11
Era Istrefi

Këngëtarja Era Istrefi vendosi pak kohë më parë të qëndronte larg muzikës dhe rrjeteve sociale.

Një distancim i tillë ju ra në sy edhe fansave të saj të cilët filluan të shqetësohen për këngëtaren.

Megjithatë nuk do të vononte shumë rikthimi i saj të paktën në muzikë dhe menjëherë më pas edhe në rrjetet sociale.

Image

Së fundmi këngëtarja ka vendosur madje që të ndryshojë edhe look duke u shfaqur me flokët ngjyrë portokalli.

Ajo ka postuar në instagram disa foto me pamjen e re dhe është pak e vështirë ta njohësh duke qenë se jemi mësuar ta shohim gjatë gjithë kohës bionde.

Megjithatë këngëtarja duket shumë e bukur edhe me këtë ngjyrë të re flokësh të cilën ja kanë komplimentuar edhe miqtë e fansat e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat