Këngëtarja e njohur provokon me fustan gjysmë të zhveshur

Bota e Yjeve

Këngëtarja e njohur provokon me fustan gjysmë të zhveshur

Më: 27 maj 2020 Në ora: 13:34
Baby G

Baby G ka provokuar ndjekësit me fotografitë e fundit që ndau me ndjekësit në rrjete sociale.

Këngëtarja ishte veshur me një fustan të zi, në të cilin në njërën prej fotografive tregoi reçipetat në fustanin gjysmë të zhveshur.

Ajo vuri në pah gjoksin në këto foto, ndërsa  në tjetrën fotografi ajo u shfaq në oborr me të njëjtin fustan dhe një palë çizme.

Image

Baby G së fundi ka njoftuar që ka finalizuar këngën e re, po ashtu edhe albumin e ri muzikor, për të cilin nuk ka dhënë ende ndonjë datë.

Sa i përket jetës private, Baby G nuk është deklaruar për ndonjë lidhje të re që nga ndarja me Lim Hotin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat