Fustani i saj blu, ia tregon të gjitha

Bota e Yjeve

Fustani i saj blu, ia tregon të gjitha

Më: 27 maj 2020 Në ora: 19:46
Hailee Steinfeld

Hailee Steinfeld nuk pranoj të bënte më fjalë pas historisë së saj të re EP Half Written Story, të cilën e lansoj me 8 maj.

23 vjeqarja përflitet se ka shkruar albumin për romancën e saj dhe ndarjen nga Niall Horan, që të cilën asnjëeri nuk e konfirmoj ndonjëherë./Bota sot

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

summer day in may with @vmagazine 🤍🕊🦋 *social distant shoot @ my home*

A post shared by hailee steinfeld (@haileesteinfeld) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat