Kylie Jenner thyen rregullat e pandemisë për ditëlindjen e shoqes - Bota Sot
Kylie Jenner thyen rregullat e pandemisë për ditëlindjen e shoqes

Bota e Yjeve

Kylie Jenner thyen rregullat e pandemisë për ditëlindjen e shoqes

Më: 11 qershor 2020 Në ora: 15:56
Kylie Jenner

Pandemia e koronavirusit nuk e ka ndaluar miliarderen Kylie Jenner të festojë 23 vjetorin e shoqes së saj të ngushtë.

Image

Ylli i “KUWTK” ka thyer të gjitha rregullat dhe masat ndaj Covid-19 për hir të Stassie-s.

Kylie ka shijuar festën me bukuroshen bjonde e disa miq të përbashkët pa vendosur maska e pa respektuar distancimin social.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat