Kim Kardashian në super-formë - Bota Sot
Kim Kardashian në super-formë

Bota e Yjeve

Kim Kardashian në super-formë

Nga: H.O. Më: 15 qershor 2020 Në ora: 09:30
Kim Kardashian

Derisa 'Black Lives Matter'  vazhdon të rrëmbej vendin, Kim Kardashian është duke u përpjekur për të përdor platformën e saj për ndryshime dhe ndërgjegjësim.

E veshur me një veshje ngjyrë rozë, ylli i Keeping Up With The Kardashians ajo promovoj një markë të zezë në pronësi të saj, për të cilën ajo është fanse e madhe./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat