Modelja tregon sakrificat për gjidhënien - Bota Sot
Modelja tregon sakrificat për gjidhënien

Bota e Yjeve

Modelja tregon sakrificat për gjidhënien

Nga: H.O. Më: 18 qershor 2020 Në ora: 19:32
Melissa Reeves

Melissa Reeves ka shpërndarë një pjesë të vështirë të jetës së saj si një nën, pasi zbuloj se ajo dhe vaja e saj e posalindur, bënë një 'luftë' të vërtetë.

Ish konkurentja e Ex On The Beach, tha se ajo ishte e egër dhe emocionuese, pasi pranoj se dëshironte të ishte transparente me ndjekësit e saj si një nënë e re./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat