Amber Rose vishet tejet ngushtë - Bota Sot
Amber Rose vishet tejet ngushtë

Bota e Yjeve

Amber Rose vishet tejet ngushtë

Nga: H.O. Më: 21 qershor 2020 Në ora: 18:21
Amber Rose

Amber Rose ka treguar kthesat e saj derisa e kaloj një pasdite të lezetshme në Venecia të shtunën me nënën e reperit YG, Catelyn Sparks.

Modelja 36 vjeqare kishte veshur një veshje ngjitur për trupi dhe një palë atlete të modës së zezë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat