Rita Ora sjell 'snapa' seksi - Bota Sot
Rita Ora sjell 'snapa' seksi

Bota e Yjeve

Rita Ora sjell 'snapa' seksi

Nga: H.O. Më: 25 qershor 2020 Në ora: 22:04
Rita Ora

Ajo ka qenë e izoluar në një fermë me qira në Cotsëolds.

Dhe Rita Ora nuk e ka kaluar kohën vetëm duke xhiruar këngën e re, por edhe për të realizuar foto të nxehta dhe të fundit i publikoj ditën e enjte./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat