Kim Kardashian sjell koleksionin e ri - Bota Sot
Kim Kardashian sjell koleksionin e ri

Bota e Yjeve

Kim Kardashian sjell koleksionin e ri

Nga: H.O. Më: 25 qershor 2020 Në ora: 22:11
Kim Kardashian

Në fillim të kësaj jave, Kim Kardashian ka promovuar koleksionin e saj SUmmer Sleep për SKIMS, i cili përfshin pjesë perfekte për muajt e ngrohtë që i kemi përpara.

Dhe dy ditë më vonë, ajo ka shpërndarë një koleksion të ardhshëm të markës së saj, të njohur si SKIMS Butter Collection./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat