Rrëfimi i Miley Cyrus: Dukesha e tmerrshme dhe e djersitur

Bota e Yjeve

Rrëfimi i Miley Cyrus: Dukesha e tmerrshme dhe e djersitur

Nga: H.O. Më: 14 shtator 2020 Në ora: 09:18
Miley Cyrus

Ajo është si një yll që kur ishte fëmijë jeta e egër e së cilës është dokumentuar ndër vite.

Por Miley Cyru tani ka realizuar një të re të quajtuar Midnight Sky e frymëzuar nga një brend i vrazhdtë.

Duke folur për një emision mëngjesi, super ylli amerikan tregoj se u detyurua të kthehej në shtëpi pasi kishte një pamje të tmerrshme dhe të djersitur, gjatë shfaqjes./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat