Në prag të ndarjes, modelja bukuroshe shfaqet shumë e guximshme

Bota e Yjeve

Në prag të ndarjes, modelja bukuroshe shfaqet shumë e guximshme

Nga: H.O. Më: 14 shtator 2020 Në ora: 09:53
Zara McDermott

Ajo thuhet se është në një krizë me ish të dashurin e saj Sam Thompson duke provuar për të rikthyer lidhjen e tyre 16 mujore në rrugën e duhur.

Dhe Zara McDermott ka treguar një fytyrë të guximshme të saj pas ndarjes, duke u shfaqur me një palë bikine të dielën.

Ish ylli i Love Island ka treguar fizikun e saj me një palë bikine të vogla duke nxjerrë barkun e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat