Një ‘çokollatë’ si Luana Vjollca

Bota e Yjeve

Një ‘çokollatë’ si Luana Vjollca

Më: 19 shtator 2020 Në ora: 13:17
Luana Vjollca

Tri fotografi të reja i ka hedhur në Instagram.

E në këto foto, Luana Vjollca duket më seksi se kurrë më parë.

Ajo duket si një ‘çokollatë’ nga ngjyra e lëkurës dhe shumë bombastike te gjoksi.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat