Miley Cyrus provokon me këto lëvizje

Bota e Yjeve

Miley Cyrus provokon me këto lëvizje

Nga: H.O. Më: 14 tetor 2020 Në ora: 09:41
Miley Cyrus

Ajo shpesh merr vëmendjen e ndjekësve të saj prej 116 milionë në Instagram.

Dhe Miley Cyrus u shfaq edhe njëherë të hënën, me një fustan të ndritshëm.

Këngëtarja 27 vjeqare lëpinte një mollë derisa qëndronte në një shtrat luksoz, por me një pamje mbretërore./Bota sot

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FORBIDDEN FRUIT 🍎🐍 ❤️

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat