Me gjysëm fustan, Jennifer Lopez nxjerr në pah të pasmet

Bota e Yjeve

Me gjysëm fustan, Jennifer Lopez nxjerr në pah të pasmet

Nga: H.O. Më: 15 tetor 2020 Në ora: 18:30
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez tashmë po flet për projektin e saj të ri për vitin 2021, për filmin Marry Me me Maluma dhe Owen Wilson.

Të enjten aktorja 51 vjeqare ka folur për Billboard në lidhje me këtë komedi romantike për të cilën thotë se ka marrë sumë afër zemrës së saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat