Kylie Jenner bëhet sërish bionde

Bota e Yjeve

Kylie Jenner bëhet sërish bionde

Më: 23 tetor 2020 Në ora: 17:55
Kylie Jenner

Kylie Jenner është përsëri bionde. Bionde e vërtetë. Jo bionde mjaltë, ombre. Ajo duket kësaj radhe si një kukull Barbie e vërtetë.

Jo se ajo nuk duket gjithashtu e mrekullueshme me ngjyrë kafe, të zezë, rozë dhe çdo ngjyrë. Thjesht, ka kohë që pritej të realizohej kjo ngjyrë pasi ajo ngacmoi gjatë bllokimit se donte të bëhej përsëri bionde.

Këtë herë, Kylie ka qenë shumë e kujdesshme me kalimin nga një ngjyrë ekstreme në tjetrën.

Që kur i kishte të zeza , ajo gradualisht ka ndriçuar flokët e saj, duke kaluar përmes ngjyrës së saj natyrale kafe.

Kjo është një mënyrë e shkëlqyeshme për të punuar drejt biondes pa qenë një tronditje për sistemin, sepse flokët tuaj më të shëndetshëm dhe të pazbardhur mund të funksionojnë si rrip shpëtimi për ato të thara, të zbardhura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat