Modelja e njohur zvogëlon gjoksin dhe çmend fansat me videon e fundit

Bota e Yjeve

Modelja e njohur zvogëlon gjoksin dhe çmend fansat me videon e fundit

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 13:20
Chloe Ferry

Pak kohë më parë modelja e ndjekur nga më shumë se 3 milionë njerëz në Instagram Chloe Ferry iu nënshtrua një operacioni për zvogëlimin e gjoksit.

25-vjeçarja duket shume e kenaqur me rezultatin dhe se fundmi ka surprizuar fansat me një video.

Ajo ka postuar një video që i linte pak vend imagjinatës, ku shfaqej me një palë të brendshme të kuqe.

Image

Ndërsa në një moment rrotullohet për të treguar fizikun e saj tërheqës.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve been Writing my Christmas list and your on it babes.... wig @slayboujie #giftedad

A post shared by Chloe Ferry💀 (@chloegshore1) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat