Në krevat nudo apo me pizhame? Modelja Kristina Baki rrëfen detaje intime nga marrëdhënia me partnerin: Atij nuk i pëlqen …

Bota e Yjeve

Në krevat nudo apo me pizhame? Modelja Kristina Baki rrëfen detaje intime nga marrëdhënia me partnerin: Atij nuk i pëlqen …

Më: 31 tetor 2020 Në ora: 07:33
Kristina Baki

Modelja Kristina Baki është në një lidhje dashurie, por ka vendosur që identitetin e mashkullit që i rrëmbyer zemrën ta mbajë të fshehtë për disa kohë.

Në rubrikën “AfterParty”, ajo u shpreh se do e zbulojë më vonë të dashurin e saj. Ndërsa tregoi edhe disa detaje intime nga marrëdhënia e tyre.

Kristina Baki tha se asaj i pëlqen të shtrihet në krevat me pizhame, por partnerit të saj nuk i pëlqen kjo gjë dhe dëshiron që ajo të flejë nudo.

Modelja tregoi se do zgjidhte më shumë martesën me të dashurin e saj sesa bashkëjetesën, ndërsa rrëfeu se në dush lahet vetëm dhe jo me partnerit pasi ndihet më rehat.

Pjesë nga intervista:

Të brendshme super seksi apo të thjeshta?

Kristina Baki: “Të thjeshta”

Martesë apo bashkëjetesë?

Kristina Baki: “Martesë.”

Më shumë e do apo të do?

Kristina Baki: “Duhemi.”

Veshje sexy apo sportive?

Kristina Baki: “Veshje sportive, ku ka si rehatllëku.”

Gjumin me pizhame apo nudo?

Kristina Baki: “Me pizhame, edhe pse ai nuk e pëlqen.”

Puthje pranë zjarrit apo buzë detit?

Kristina Baki: “Buzë detit.”

Dushin vetëm apo me partnerin?

Kristina Baki: “Vetëm, vetëm, rehat.”

Lidhje e fshehtë apo ta dinë të gjithë?

Kristina Baki: “Edhe e fshehtë, edhe ta dinë të gjithë. Por pak më vonë kjo e dyta.”

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat