Chiara Ferragni bën xing me Dojna Memën! Ja çfarë veshën njëlloj vajzat

Bota e Yjeve

Chiara Ferragni bën xing me Dojna Memën! Ja çfarë veshën njëlloj vajzat

Më: 21 nëntor 2020 Në ora: 08:07
Chiara Ferragni dhe Dojna Mema

Chiara Ferragni është një nga blogeret më të njohura në botë, por duket se së fundmi ka bërë “xing” me Dojna Memën, sepse ka veshur të njëjtat geta si ajo.

Getat e zeza moderatorja i kishte veshur një ditë më parë, prandaj kur ka parë fotot e Chiarës, ka publikuar një postim në Instastory nga një “fanpage” i blogeres italiane, të cilët i kanë bërë “tag” edhe Dojnës.

Të dyja duken mjaft bukur dhe me shumë stil.

Ndryshe, moderatorja është tërhequr momentalisht nga ekrani dhe nuk dihet nëse do të sjellë një projekt të ri televiziv.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat