Nga shtrati i spitalit në një modele të suksesshme, transformimi i pabesueshëm i 24-vjeçares

Bota e Yjeve

Nga shtrati i spitalit në një modele të suksesshme, transformimi i pabesueshëm i 24-vjeçares

Më: 23 nëntor 2020 Në ora: 18:12
Lucy Dawson

Jeta e Lucy Dawson ka marrë një kthesë 360 gradë.

Ajo ka qëndruar për muaj me radhë e mbyllur në një klinikë psikiatrike, për shkak të një sëmundje në tru, ndërsa tanimë ka lënë pas krahëve sëmundjen e rëndë dhe është bërë një mdodele e suksesshme.

Në ditën ku do të festonte 21-vjetorin, Lucy-it i ndodhi problemi në tru, ndërsa mjekët u përpoqën me dëshpërim me muaj me radhë për të kuruar vajzën.

Ajo nisi të merrte mjekime mjaft të forta dhe mjekët kishin pak shprese se e reja mund të shpëtonte.

Tanimë 24-vjeçe, Lucy ka arritur të mposhtë sëmundjen e të korrë suksese të shumta në rrugën e modelingut. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat