Jennifer Lopez rrit temperaturat në prag dimri, shfaqet nudo

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez rrit temperaturat në prag dimri, shfaqet nudo

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 19:53
Jennifer Lopez

Artistja me famë botërore, Jennifer Lopez njihet për format trupore, të cilat i shfaq në çdo moment.

Edhe pse në moshën 51-vjeçare, koha nuk ka ecur për të, ajo vijon që të rinohet dita ditës dhe jo të plaket. Në një video të fundit ajo është shfaqur nudo dhe ka rritur temperaturat në këtë prag dimri.

Nuk duhet të harrojmë se Lopez është nënë e dy fëmijëve, një vajze dhe një djali.

Image
Jennifer Lopez

Kujtojmë se ditëve të fundit ajo u kritikua për performancën e saj erotike në AMA pasi mendohet se kopjoi Beyoncen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat