Nichole Scherzinger tregon se ende është në top-formë

Bota e Yjeve

Nichole Scherzinger tregon se ende është në top-formë

Nga: Bota sot Më: 3 mars 2021 Në ora: 09:53
Nichole Scherzinger

Ajo është një yll i Pussycat Dolls e cila njihet mirë për linjat e saj trupore.

Dhe Nichole Scherzinger u befasua kur u shfaq në një darkë në Craig's në LA të martën, përpara se të shkonte në shtëpi me të dashurin Thom Evans.

42 vjeqarja shfaqi kthesat e saj të tonifikuara me një veshje ngjitur për trupi.

Ajo kishte veshur bluzë dhe pantollona me shumë ngjyra dhe lule që përshkruanin trupin e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat