Elvana dhe Ylli publikuan këngën e re, por të gjithë janë kapur tek ky detaj

Bota e Yjeve

Elvana dhe Ylli publikuan këngën e re, por të gjithë janë kapur tek ky detaj

Më: 18 korrik 2021 Në ora: 07:11
Elvana Gjata

Elvana Gjata dhe Ylli Limani kanë publikuar sot bashkëpunimin e tyre të shumëpritur. Dyshja ka ardhur me një projekt të përbashkët që përmban dy këngë në një klip.

Këngët janë pëlqyer shumë dhe brenda pak orëve projekti ka arritur mijëra shikime.

Një vëmendje të madhe ka marrë edhe pamja e Elvanës, e cila me një detaj ka marrë shumë vëmendje. 

Image

Thonjtë e Elvanës, kishin zinxhirë floriri të ngjitur dhe ky detaj ra shumë në sy teksa këngëtarja lëviz duart.

Pamjen Elvana e kishte kombinuar me një kostum sportiv dhe shumë varëse në qafë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat