Dua Lipa kapet “mat” në rrugët e Tiranës me të dashurin

Bota e Yjeve

Dua Lipa kapet “mat” në rrugët e Tiranës me të dashurin

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 17:16
Dua Lipa dhe Anwar Hadid

Ylli i muzikës botërore, Dua Lipa, mbërriti ditën e sotme në Shqipëri, e shoqëruar nga prindërit, Dukagjin dhe Anesa Lipa, si dhe i fejuari i saj, Anwar Hadid, këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, u prit sot nga kryeministri Rama dhe kryebashkiaku Veliaj.

Menjëherë pas takimit këngëtarja me origjinë shqiptare ka postuar disa foto në instagram dhe shkruan se ishte nder të jem sot në Tiranë, për të parë punën e ndërtimit për "Sunny Hill Kindergarten" në qendër të qytetit.

Pas tërmetit në 2019 dhe me gjithë ndihmën tuaj duke blerë bluzat tona "Lutu për Shqipërinë" që krijova me miqtë e mi @bondnyc, unë dyfishova fondet që bëmë  dhe ato para do të shkojnë drejt mobilimit të gjithë këtij kopshti për 300 fëmijë. Jam mirënjohës që jam këtu për këtu sot me familjen dhe miqtë e mi.

Image

Faleminderit Kryeministrit Edi Rama dhe Kryetarit të Bashkisë Erion Veliaj për të gjithë ndihmën tuaj gjatë këtij procesi. HAPJA 15 SHTATOR 2021! Faleminderit!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat