JLo shfaqet seksi në të bardha

Bota e Yjeve

JLo shfaqet seksi në të bardha

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 10:52
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez rrokulliset me një fustan të bardhë teksa shfaq lëvizjet e saj seksi të vallëzimit në jahtin prej 130 milionë dollarësh gjatë udhëtimit romantik me Ben Affleck.

Ajo po shijon një udhëtim romantik me Ben Affleck, me çiftin e dashur që shihen në Monako, St Tropez dhe Capri.

Dhe Jennifer Lopez me siguri dukej se po kalonte një kohë të mrekullueshme teksa tregonte lëvizjet e saj vallëzuese ndërsa po festonte me miqtë e saj në një jaht prej 130 milionë dollarësh.

Këngëtarja, 52 vjeç, dukej e pabesueshme teksa tundte një fustan të bardhë të nusërisë me një mbathje seksi në pjesën e pasme.

Në një klip të ndarë nga shoqja e saj, Jennifer mund të shihet duke u rrotulluar dhe mbajtur mbi fundin e saj notues ndërsa vallëzon së bashku me muzikën.

Ajo pastaj shkëlqen drejt kamerës dhe hedh një rrotullim tjetër të përsosur para se të fillojë të këndojë së bashku me Rock With You të Michael Jackson.

Jennifer ka festuar ditëlindjen e saj të 52 -të gjatë udhëtimit romantik, me Benin që i ka bërë dhuratë një gjerdan që ai e ka projektuar për të pasqyruar dashurinë e tyre ‘të egër’ dhe ‘të pakontrolluar’.

Ben dhe Jennifer ishin caktuar të martoheshin në 2003, por e shtynë martesën e tyre para se të ndërprisnin lidhjen e tyre.

Ata e rindezën romancën e tyre disa muaj më parë pas ndarjes së saj nga Alex Rodrigez në Prill 2021 pas katër vitesh lidhje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat