Fifi tërheq vëmendjen me fotot e reja

Bota e Yjeve

Fifi tërheq vëmendjen me fotot e reja

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 14:06
Fifi

Këngëtarja ka joshur me fotografinë e postuar së fundmi.

Fifi është këngëtarja e dashur për publikun e cila me paraqitjet e fundit po merr shumë vëmendje.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku sjell fotografi apo video nga përditshmëria dhe karriera muzikore.

Fifi së fundmi ka postuar një imazh në profilin e saj të Instagramit ku dukej mjaft tërheqëse duke pozuar për kamerën.

Image
Image

Ajo shihej me veshjen e shkurtër, bluzën e zezë dhe mini-fundin ngjyrë kafe teksa ekspozoi këmbët mjaft shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat