Dua Lipa mahnit sërish me stilin e veshjes, vjen e veçantë në imazhet e reja

Bota e Yjeve

Dua Lipa mahnit sërish me stilin e veshjes, vjen e veçantë në imazhet e reja

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 08:57
Dua Lipa

Është një prej artisteve më të famshme dhe më të kompletuara në botë, dhe kjo gjë po dëshmohet secilën herë e më shumë.

Bëhet fjalë për yllin e muzikës ndërkombëtare, Dua Lipa e cila ka një numër të madh të fansave edhe në llogarinë e saj zyrtaren në Instagram, të cilët e përcjellin me kureshtje çdo postim që ajo bën.

Edhe së fundi, këngëtarja shqiptare ka sjell disa poza mjaft joshëse për mbi 73 milionë ndjekësit e saj.

Image

Me një veshje njëngjyrëshe, xhinse dhe bluzë të shkurtër në formë fluture nga po i njëjtin material i xhinseve, artistja dukej tejet atraktive, ndërsa vuri në pah linjat trupore.

26-vjeçarja kompletoi dukjen me një palë syze dielli, kapele dhe taka me ngjyrë të bardhë, ndërsa, nuk munguan as mijëra komente nga ana e adhuruesve të saj.

Image

Ndërkohë, Dua aktualisht po shijon suksesin e këngës “Cold Heart” që e solli në bashkëpunim me Elton John. Së fundi kënga u rendit e para në Britaninë e Madhe.

Image

Ndryshe, përveç muzikës, këngëtarja po ashtu po xhiron filmin e saj të parë në karrierë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat