Loredana tregon problemet me gjumin

Bota e Yjeve

Loredana tregon problemet me gjumin

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 00:24
Loredana Zefi

Me një postim në ‘Instastory’, Loredana ka treguar një problem që e ka shoqëruar përgjatë gjumit këto kohë.

“Jam thjesht e acaruar që më ka kapur një paralizë gjumi, që më ka bërë për vete”, ka shkruar reperja, e cila nuk ka shtuar detaje të tjera në postim.

Edhe personazhe të tjerë të njohur kanë treguar se i ka ndodhur paraliza e gjumit, moment në të cilin nuk mund të flasin apo lëvizin.

Image

Të njëjtën eksperiencë e ka ndarë dhe Armina Mevlani me Beatrix Ramosaj në llogarinë e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat