Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Bota e Yjeve

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 06:42
Morena Taraku

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Morena Taraku, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Duke qenë se po afrohemi në festën e Halloween, artistja ka prezantuar kostumin që ka përzgjedhur për këtë vit.

Ajo ka publikuar disa fotografi në të cilat tregon se është transformuar në personazhin e Chun-Li.

Image

Chun-Li është një personazh imagjinar në video-lojërat e Capcom Street Fighter. Ajo është e vetmja femër që është shfaqur në një lojë luftarake duke qenë pjesë e Street Fighter II: The World Warrior në 1991.

Bukuroshja mori vëmendje me dukjen atraktive në kostumin e zi të kombinuar me të kuq, derisa po mbante edhe një thikë te fytyra.

Image

“Halloween”, ka shkruar ajo ku shfaqet nga oborri i shtëpisë së saj luksoze në Turqi.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat