Camila Cabello mezi njihet me veshje sportive dhe maskë në fytyrë

Bota e Yjeve

Camila Cabello mezi njihet me veshje sportive dhe maskë në fytyrë

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 12:12
Camila Cabello

Camila Cabello u kthye në New York të shtunën pasdite (4 dhjetor).

24-vjeçarja u kap duke shëtitur nëpër Aeroportin Ndërkombëtar John F. Kennedy me një veshje komode, të kompletuar me një xhaketë dhe kapele.

Image
Camila Cabello

Kjo shënon paraqitjen e parë publike të Camila që nga publikimi i baladës së ish të dashurit të saj Shawn Mendes, “It’ll Be Okay” në fillim të kësaj jave.

Mendes publikoi këngën melankolike vetëm dy javë pasi ai dhe këngëtarja njoftuan fundin e lidhjes së tyre mbi dy vjeçare në Instagram.

Nën pallton e saj të madhe, Camila veshi një palë pantallona sportive të zeza të gjera me një lloj dizajni në këmbën e majtë, shkruan DailyMail.

Ajo gjithashtu veshi një palë çizme të zeza me platformë dhe një kapelë të zezë me mbishkrimin “Black Lives Matter”, së bashku me syze dielli dhe një maskë mbrojtëse, Cabello dukej thuajse e panjohur ndërsa po dilte nga aeroporti.

Pak para publikimit të “It’ll Be Okay”, Mendes ndau një foto të diellit duke perënduar së bashku me një mesazh për 65.5 milionë fansat dhe ndjekësit e tij në Instagram.

Image
Camila Cabello

“Ndihet sikur nuk jam lidhur vërtet me ju djema për një kohë. Më mungoni. Shpresoj t’ju pëlqejë kjo këngë”, ka shkruar ai në mbishkrim.

Mendes dhe Cabello, të cilët fillimisht filluan të takoheshin në korrik 2019, njoftuan ndarjen e tyre në një deklaratë të përbashkët në Instagram më 17 nëntor.

Image
Camila Cabello dhe Shawn Mendes

Marrëdhënia e ish-çiftit dukej se ishte në kulm duke qenë së bashku 24/7, ndërsa ishin në karantinë gjatë bllokimit fillestar të COVID-19.

Por përfundimisht e gjithë ajo kohë e vazhdueshme së bashku mori fund dhe ata u kthyen në punë, duke rritur angazhimet e tyre, që do të thoshte se të dy duhej të udhëtonin për të promovuar projektet e tyre të fundit.

Dhe marrëdhënia e tyre nuk mundi të përballonte gjithë atë kohë të ndarë për shkak të orarit të tyre të ngjeshur. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat